Ewa Polak
psychoterapeutka - współzałożycielka Akademii Logoterapii

Wierzy, że:

"Człowiek rodzi się po to, żeby przeżyć życie i to od niego zależy czy go nie przegapi." - Osho

"Terapia musi być autentyczną odpowiedzią człowieka na drugiego człowieka."
Dr M. H. Erickson

Jest dyplomowanym psychoterapeutą pracującym w humanistycznym nurcie Analizy Egzystencjalnej.

Ukończyła 6-letnie szkolenie prowadzone przez dr Alfreda Langle (ucznia i wieloletnią prawą rękę Viktora Frankla) w stowarzyszeniu GLE – International (International Society of Logotherapy and Existential Analysis). 


Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej, psychoterapii par/małżeństw oraz poradnictwem psychologicznym w formie Logoterapii.

Dodatkowo specjalizuje się również w psychoterapeutycznej pomocy osobom z zaburzeniami odżywiania (np. bulimia, anoreksja, zajadanie stresu, napady objadania się).


Jest założycielką Centrum Sensu, które powstało, by psychoterapią wspierać drugiego człowieka w jego, możliwie wolnym od emocjonalnych ograniczeń, wyrażaniu siebie w świecie i w relacjach. Wszystko po to, by mógł on jak najpełniej doświadczać samego siebie i swojego życia urzeczywistniając wartości, w które wierzy.


Na swoim kanale YouTube W Centrum Sensu z Ewą Polak opowiada o specyfice swojej pracy.


Pracuje stacjonarnie w Warszawie lub przez Skype.


"Człowiek może wybrać z jakim nastawieniem podejdzie do dowolnej zaistniałej sytuacji, może wybrać swoją własną drogę i to jest ostatnia wolność, jaka człowiekowi została."


Viktor Frankl